Tłumaczenia specjalistyczne z dziedzin:

  • Medycyna (zwłaszcza farmacja)
  • Biologia i leśnictwo
  • Instrukcje użytkownika do sprzętu naukowego, AGD oraz tematy pokrewne
  • Opisy procedur badawczych i technologicznych oraz tematy pokrewne
  • Teksty ogółnotechniczne
  • Oferty, umowy, strony internetowe (z wyjątkiem tekstów czysto reklamowych) z języków polskiego i angielskiego na rosyjski

Tłumaczenia wykonywane są przez specjalistów rosyjskich o wykształceniu wyższym/stopniu naukowym doktora biologii posiadających rozległą wiedzę w w/w dziedzinach, więc każde tłumaczenie od razu weryfikowane jest przez “native speakera”.

Cena netto za stronę rozliczeniową 1 800 znaków
Z języka Na język W trybie normalnym W trybie przyspieszonym W trybie ekspresowym
Polskiego Rosyjski 30 37,50 45
Angielskiego Rosyjski 45 56,25 67,50

 
Weryfikacja tłumaczeń – 50% ceny tłumaczenia.
Możliwe jest wykonanie tłumaczeń w programie Trados.
Tryb realizacji zleceń: normalny – tłumaczenie do 5 stron na dobę nie licząc dnia złożenia zamówienia; przyspieszony – 6-10 stron na dobę lub do 5 stron na dobę w dniu złożenia zamówienia; ekspresowy – powyżej 10 stron na dobę.
Możliwe jest naliczenie dodatkowych opłat za złą jakość oryginału (np. mało czytelny skan lub plik PDF z dużą ilością tabel).

Jesteśmy firmą, zajmującą się sprzedażą i serwisem przyrządów analitycznych. Tłumaczeniami zajęliśmy my “od biedy” bo okazało się, że instrukcje obsługi przyrządów przetłumaczone przez fachowców od filologii do użytku raczej nie nadają się. Na początku było ciężko, ale teraz mamy za sobą prawie 4 tysiące stron tłumaczeń na potrzeby własne oraz ponad 5 tysięcy stron tłumaczeń komercyjnych. Aktualnie regularnie współpracujemy z firmą Lionbridge Poland Sp. z o.o., dla której wykonujemy weryfikację tłumaczeń, oraz z firmami KONTEKST s.c. i WIONET Polska Sp. z o.o.